הודעות לעתונות
במהלך שנות ה – 80 התחלתי לשים לב שאנשים רבים סובלים מבעיות שמקורן בתזונה לקויה. בכדי לאבחן מתי אנשים זקוקים לטיפול תזונתי ולהפניה לתזונאי החלטתי ללמוד בצורה מעמיקה יותר את נושא התזונה. החלתי לקחת קורסים והשתלמויות ולגלות את עולם התזונה: הקשרים המדהימים עם מחלות כרוניות/ סומטיות וכמובן מחלות על רקע אלרגיות. בשלב זה ידעתי לאבחן מתי מטופלים זקוקים לשינוי בתזונה, והפניתי אותם בעת הצורך לטיפול המתאים.

באותה עת נוכחתי גם כי רבים כל כך האנשים המצויים בדיאטה, או המתוסכלים ממראה גופם, ומנסים בדרכים שונות ומוזרות להפחית ממשקלם ולחטב את גופם. יחד עם זאת אמרתי, כי אין לי חלק בכך, ואין לי מקום להתערב או להתעסק בנושא. כל אחד והבעיות שלו...

רבים ממטופלי וממקרובי פנו לדיאטות קיצוניות אצל רופאים ידועים ומוכרים בארץ . רבים אכן השילו לא מעט קילוגרמים ממשקלם, בתקופות קצרות. אולם , ראיתי אנשים לא מעטים שמצבם הבריאותי התדרדר קשות עד לכדי מחלות חשוכות מרפא. אני , כמטפלת המכירה את רזי הגוף, הבנתי, כי הדיאטה הקיצונית פוגעת באיזון העדין של גופנו, ומביאה למחסור בויטמינים ובמינרלים חיוניים, ופוגעת קשות במערכת החיסונית, ומעוררת בקרב רבים מדי מחלות, ביניהן מחלות אוטו אימונית הנמצאות בגוף , מבלי שנדע על כך, אך לא מתפרצות עד הדיאטה הקיצונית והפרת האיזון בגוף.

חשוב להבין, כי בגוף של כולנו מצויות מחלות שקטות, המאיימות להתפרץ אם רק ניתן להן את ההזדמנות. הפגיעה הקשה במערכת החיסונית, שמקורה אצל אנשים רבים, בתזונה לקויה ובדיאטות לא בריאות, מביאה לתוצאות הרות אסון, למחלות קשות, ואף למוות.

לדאבוני הרב, בעקבות הדיאטה החריפה מתפרצות אצל רבים מדי, ביניהם אנשים המוכרים לי אישית, מחלות חשוכות מרפא. כמו כן מספר רב של התקפי הלב אצל נשים! וזאת בשל דילדול שריר הלב בין יתר השרירים שמדלדלים בגוף בגלל דיאטות!!

תובנה זו ומקרים אלו, היו מבחינתי, כבר יותר מדי, הבנתי, כי עלי להתערב ולעשות משהו לשינוי המצב הנוראי שאליו אנשים רבים כל כך מתדרדרים בעקבות דיאטות בכלל וה"לא בריאות" שביניהן בפרט, תוספי מזון שלא מתאימים, חומרים משלשלים ושאר רעלים שאנשים מכניסים לגופם תחת הכמיהה לרזות.
במסגרת הדוקטורט שלי העמקתי את ידיעותי בתחום התזונה, והחלתי לחפש פתרון למחלת המאה – ההשמנה.

לשמחתי הרבה, ולאחר חיפושים וניסויים רבים גיליתי את רז כיף – תוסף המזון היחיד מסוגו המתבסס על קודים הומיאופתיים ייחודיים, צמחי מרפא, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו בעיקר ומרכיבים טבעיים, שנותן מענה לכל הבעיות המאפיינות תהליך הרזיה .

רז כיף מספק לגוף את כל הויטמינים והמינרלים הנחוצים לו, מפרק את רקמת השומן העמוקה – מהמחסנים, בונה שריר, יוצר תחושת שובע, מפחית תשוקה למתוק, משפר את החיוניות / הויטאליות. והכי חשוב, בזכות הקודים ההומיאופתיים שבו, הוא יוצר שינוי בגוף, כך שגם אחרי שמפסיקים את נטילתו הסדירה – כעבור מספר שבועות או חודשים בהתאם לצורך – ונוטלים כדור פעם בחודש או בעת אירוח, שינוי הרגלים כמו שבת "מטיבי-לכת" במקום מטיבי-לסת. הגוף שומר על המשקל שלו ומראהו המצויין.

רז כיף נוסה מחקרית והוכח יעיל ב 97% מהמקרים. כיום רז כיף מונה מאות לקוחות מרוצים שסיימו את תהליך ההרזיה, ומרוצים מגופם החדש והבריא, מתחושת החיוניות המלווה אותם.

רז כיף מכיל חומרים טבעיים בלבד, התומכים בבריאותו של הגוף, ואף קיבל את אישור ה FDA האמריקאי ואישור משרד הבריאות. כמו כן כשרות של חתם סופר.