אודות עתליה קונלי
 
ד"ר עתליה קונלי (Ph.D)
ד"ר באבחון וייעוץ לתפיסה ההוליסטית.  ,MCSP ,מומחית לבעיות עמוד השדרה והפרקים, M.T, מנחת הורים וקבוצות , E.F.T, E.M.D.R, PALM-THERAPY, T.A, N.L.P. ,PET. מנהלת מרפאת כאב בתפיסה ההוליסטית - גוף-נפש-רוח הדברים, בשילוב גישות מהרפואה המערבית והאחרת ומהפסיכולוגיה המודרנית והשמרנית מזה כ-47 שנה.
יועצת במרפאות כאב כיצד להמנע מסבל מיותר ומניתוחים מיותרים.

השכלה מקצועית, הכשרה וניסיון
ד"ר קונלי עברה מגוון רחב של סדנאות, קורסים, השתלמויות ארוכות וקצרות, ימי עיון, קורסים בחו"ל, לימודים מעמיקים פחות או יותר, לימודים תחת "סופרויזיה" בשטחים שונים, כל אלו בתחומים המגוונים והרחבים בהם היא עוסקת.

ד"ר קונלי מופיעה בספר "100 המרצים המובחרים בישראל 2014-2015" בהוצאת ורשבסקי

שיטות הריפוי וה"אני מאמין" של ד"ר קונלי
לא המצאנו את האימרה שגוף / נפש חד הם. האנשים המגיעים אלי הם אנשים המגיעים אחרי תלאות רבות, ולאחר שעברו טיפולים לא מוצלחים, שלא ראו את התמונה הכוללת. מטופלים רבים שלי הם עדות חיה לשילוב שבין הגוף והנפש, בין הרפואה והפסיכולוגיה. אין דבר כזה שכאב במקום אחד אינו קשור למקום אחר. התפרצות של מחלה היא בד"כ עוררות של משהו שהיה כבר קיים, ושלח רמזים, שהתעלמו מהם, עד שבסופו של דבר לבש צורה אחרת או חדר לרקמה או איבר אחר והתפרץ. למעשה, זוהי הזדמנות שהבריאה מעניקה לנו לרפא את הגוף! "אדם בתוך עצמו הוא גר".

רפואת שיקום
אוסטיאופתיה, טכניקות מהכירופרקטיקה,שיטת אלכסנדר, רפלקסולוגיה על כל פניה המגוונים, קיניזולוגיה ומח אחד, רייקי, כל סוגי ההילינג, ביו-אנרגיה, ביו-ארגונומי ואנרגיה אוניברסאלית.
אקופונקטורה משולבת עם לייזר, דיקור יפני יבש, טיפול במגנטים והומו טוקסיקולוגיה ועוד.

מגשרת ועדה מומחית מטעם משרד המשפטים
בנושאים רפואיים ומשפחתיים לדוגמא: שלום בית, גישורים בין שכנים ובתוך המשפחה.
 
עתליה לומדת כל חייה ומשתתפת בסדנאות ובלימודים תארים נוספים המרחיבים הדעת בתחומים גוף-נפש-רוח הדברים יש לה 486 תעודות שהן מחוץ לחמשת התארים הרשמיים שרכשה בימי חיי'ה והם בתחומים של "כלים לטיפולים השונים והמגוונים"
אך העיקר : הדיאגנוזה= האבחנה שעליה מושתתים כל הכאבים והבלבול של מי שפונה למרפאה מגוונת כמו של ד"ר קונלי
יש למקד את "הפיזור" שלא איפשר את הטיפול המדויק והנכון של בעיה כרונית( רבת שנים וחודשים ) כשמטפלים במוקד הבעיה יש דרך לפתרון!!!
אצל ד"ר קונלי אין סדרות ולא טיפול אחד מיותר.
כל טיפול היא קבעה לפי המצב בזמן ובתוכנית הטיפול שאותו אומדת ד"ר קונלי עבורי (במצב העכשווי ובתוכנית הכללית לגבי )